מנעולן בתל אביב

תל אביב, הינה עיר גדולה בארץ, שוקק חיים שיש בה הרבה בניני מגורים ובתי פרטים, מקומות בילוי רבים ומרכזי קניות.  גם בעיר זו, מתרחשות פריצות רבות, אשר לרוב קורות כאשר אנשים אינם נמצאים בביתם, מה שמצריך את  עזרתו של מנעולן בחולון. גם מבחינת ייעוץ, להתקנת מערכת מיגון טובה יותר, הן במנעולים של דלתות הבית והן במיגון משוכלל לרכבים, תושבי תל אביב, מרבים לפקוד את המנעולנים באזור, בכדי לרכוש מנעולים ולקבל ייעוץ לגבי המנעולים המשוכללים והחדישים ביותר שיצאו היום לשוק. תמיד כדאי לבדוק המלצות, לגבי מנעולנים באזור מגוריכם, כך שלעולם אינכם יודעים, מתי תזדקקו לשירות כה חיוני של מנעולן מיומן.

השירות הנוסף שמנעולנים מעניקים, הינו תיקון דלתות שאינו נפתחות כהלכה, או שהדלת חורקת. לפעמים יש להחליף צירים בדלת. להרבה מנעולנים יש חנויות, אשר הם מוכרים בהן, את כל צרכי המנעולים, שכפול מפתחות, שלטי רכב וכן, מכירה של כספות ביתיות.

מנעולן בת"א – יסייע לכם המון

יש לדעת, כי מנעולן בתל אביב ובכל עיר אחרת בישראל, יש פתרונות יעילים מאוד למיגון הבית והעסק. המנעולנים, יודעים בדיוק, מהיכן עשוי לפרוץ הגנב ומציעים פתרונות מיגון יעילים ומקצועיים. יש לשים לב גם לחלונות הבית. יש רבים אשר שמים לב לדלתות, אך שוכחים מהעובדה, כי פורץ, עשוי למצוא חלון שקל לחדור ממנו לבית. ניתן למצוא גם מנעולי חלונות יעילים, אשר יסייעו רבות במניעת גניבות. ישנן חברות של מנעולנים, המעסיקות צוות שלם של מנעולנים מקצועיים העוסקים יותר עם בתי עסק גדולים, כגון פריצת כספות או דלתות מתוחכמות. מנעולנים אלה, עוסקים פחות עם פניות של אנשים פרטיים .

פער גדול של מחירים בין המנעולנים השונים

כמו בכל בעלי המקצוע השונים הקיימים בשוק, גם בתחום חיפוש מנעולנים, יש לבצע סקר שוק די רחב, היות ואם אתם כבר מכירים את המחירים השונים של תיקוני מנעולים, התקנת צילינדר, קידוד שלטים וכדומה, נתקלתם במנעולן המבקש מחיר זול מדי, כדאי כי תמשיכו בחיפוש, היות ואולי מדובר במנעולן מתחיל, או כזה שהוא אינו מקצועי. בכל פניה שלכם למנעולן, כדאי תמיד לבקש רישיון, כך שיראה לכם כי הוא למד את המקצוע וקיבל תעודה ממשרד התמ"ת וכן, יש לבקש רישיון המראה כי המנעולן קיבל תעודת יושר מהמשטרה כחוק לעיסוק במקצוע זה.

מנעולן, חייב להכיר את כל השכלולים האחרונים של המיגון וכן, עליו לדעת לפרוץ ולהחליף מפתחות גם לרכבים, לכספות ועוד. יש להבחין במנעולן מקצועי, כאשר הוא יבקש מכם תעודת זהות, מה שמראה כי הוא זהיר ומוודא, כי הבית או הרכב, אכן שייך לכם ואין לכם כוונת זדון לפרוץ רכוש של מישהו אחר.