מנעולן באור יהודה

כל אחד מאיתנו אוהב לחשוב שיש לו ידיים טובות, טכניות,  ידיים שמסוגלות לבצע את עבודות שונות בבית ובכלל. זו הסיבה שבכל פעם שצריך להתקין משהו בבית או במשרד, אנחנו עושים את זה, בכל פעם כשאנחנו צריכים לתקן מכשיר חשמלי, אנחנו מנסים לעשות את זה לפני שאנחנו שולחים את המכשיר לתיקון, זה נכון גם לגבי תיקונים שונים ברכב. במילים אחרות, אנחנו מעדיפים להשאיר את העבודות אצלנו ולא לפנות מיד לאיש מקצוע שיעשה זאת עבורנו.

אך יש מקרים בהם אין ברירה, עלינו לפנות מיד לאיש מקצוע ולא לנסות לטפל בעניין בעצמנו, תחילה, כי אין לנו את הידע הדרוש בתחום, שנית, אין לנו את הכלים הנדרשים לטיפול, שלוש, לעיתים מדובר על עניין של זמן, לא רק שאנחנו נמצאים בלחץ של זמן אלא שהעניין דורש טיפול מיידי ואין לנו אפשרות לבצע זאת.

דוגמא קלאסית לכך היא כל מה שקשור לפריצת מנעולים. מרביתנו לא מנעולנים, מן הסתם, אין לנו את הכלים הנדרשים לפריצת מנעול בצורה חכמה ונכונה, כזו שיהיה ניתן להשתמש בו מאוחר יותר או להחליף אותו בצורה נכונה, וכן לעיתים, אין לנו את הזמן הנדרש לשם ביצוע העבודה. כלומר, אם אנחנו תקועים מאחורי הדלת ואין לנו אפשרות לפתוח אותה, אז אין לנו מספיק זמן או אין לנו את האמצעים הנדרשים לטיפול בבעיה. מה שכן, במידה ומדובר על מנעול של פריט מסוים, אשר התקלקל ואנחנו צריכים לתקן, ייתכן מאוד שאם זה לא משהו מיידי, נוכל בבוא העת לטפל ולתקן אותו.

באילו מקרים אנחנו נזמין מנעולן

פריצת רכב – מאחר ומדובר על מנעולים מסובכים, לעיתים כאלה שקשורים למערכת האזעקה והמחשב של הרכב, הרי שאנחנו נידרש, כנראה, להזמין מנעול שיוכל לעשות זאת בשבילנו.

פריצת דלתות של בית – כאן אנחנו מדברים הן על מנעולים של דלתות חיצוניות והן על מנעולים של דלתות פנימיות. בשני המקרים, ייתכן ומדובר בצילינדרים ובמערכת בריחים שדורשים ידע מקצועי על מנת לטפל בהם.

פריצת כספות – כספות כוללות מערכות מנעולים מאוד מסובכות, דלתות פלדה, צילינדרים ובריחים שונים. על כן נעדיף שאיש מקצוע יטפל בהם, בוודאי אחד כזה שמתמחה בפריצת כספות מסוגים שונים.

פריצת מנעולים של אופנועים ואופניים – מדובר על מנעולים לכאורה פשוטים, אך לעיתים יהיו אלו מנעולים שדורשים כלי עבודה מאסיביים שלא כל אחד מאיתנו מחזיק בבית.

לשמחתנו יש לנו דרכים שונות למצוא מנעולנים במקומות שונים בארץ שיוכלו לשרת אותנו ולבצע עבורנו את העבודות הנ"ל. אנחנו יכולים למצוא מנעולן בחולון, תל אביב , חולון, ירושלים, באר שבע ובמגוון מקומות אחרים, הכל באמצעות האינטרנט, עם זה בחיפוש ישיר ועם זה בחיפוש דרך אתרים שונים. מה שבטוח הוא, שאנחנו לא צריכים לעשות את העבודה בעצמנו אלא להשאיר אותה לידיים מקצועיות.