מנעולן בגבעתיים

לכולנו, יהיה מקרה, שנזדקק למנעולן, כמו אם אבדו לנו המפתחות של הבית או הרכב, אם הייתה לנו חלילה פריצה ויש להחליף את המנעולים, אם אנו מעוניינים במנעולים מתוחכמים יותר וזה הזמן שנחליף למנעולים משודרגים לביטחון הנפשי  והשקט הנפשי שלנו או אם הגענו הביתה והמפתח לתקוע בדלת הכניסה ואנו מנועים מלהיכנס. יש לדעת, כי חשוב להזמין מנעולן שנמצא באזור מגוריכם, אם אתם מאזור גבעתיים, יש להזמין מנעולן בגבעתיים, כך שיגיע מהר, במידה ואתם נמצאים מחוץ לבית או לרכב.

אחד מהמגנטים או כרטיסי הביקור וכן, טלפון חשוב שיהיה אצלנו באנשי הקשר בנייד, הוא ללא ספק מנעולן בחולון, או בכל אזור אחר שאתם גרים בו. יש לוודא, כי המנעולן עובד 24 שעות מסביב לשעון ולכן, כדאי לבחור במנעולנים, אשר יש להם חברה גדולה ואנשי צוות תורנים ומקצועיים, אשר יוכלו להגיע גם בשעות הלילה הלא מקובלות, ערבי שבת או חג.

בררו את המחירים השונים של המנעולנים

יש לציין, כי המחירים של מנעולנים, הם שונים, היות ובתעריף יום יהיה מחיר אחר לכל תיקון ובתעריף לילה, המחיר יהיה כפול, מה שעשוי להיות הגיוני בהחלט. בכל מקרה, מומלץ לבצע סקר בין המנעולנים השונים הנמצאים באזור מגוריכם, כך תוכלו להשוות ולהראות בקיאות, כאשר תזמינו מנעולן לביתכם או לרכב שלכם. כל המנעולנים, יש להם חנות שבהם הם מוכרים מוצרים הקשורים לתחום, כגון מנעולים וצילינדרים לדלתות ראשיות, פנימיות, ידיות לדלתות, כספות, שכפול מפתחות, שכפול שלטים ומפתחות לרכב, שכפול שלטים לשערי חניה ועוד.

גם ייעוץ מקיף תוכלו לקבל ממנעולנים מקצועיים העוסקים מזה שנים בתחום, מה שיסייע לכם רבות בבחירה נכונה של מנעול שיגן על ביתכם. חלונות הבית, גם זקוקים לנעילה פנימית, כך שככל שנקשה על הפורצים, כך נהיה בטוחים יותר מפני פריצות.

בדקו רישיונות והסמכות של המנעולן

יש לדעת, כי גם כוחות הביטחון, מסתייעים בשירותם של מנעולנים, בזמן שריפות, אנשים מבוקשים בחוק המתבצרים בביתם וכדומה. יש לציין כי על מנת להיות מנעולן, יש לקבל תעודת יושר מהמשטרה, כך שהמנעולן הוא ללא עבר פלילי, כך שלא ישתמש במקצועו למטרת פשע. יש לבקש גם הסמכה וגם תעודת יושר ממנעולן שאינכם מכירים, כך שתהיו בטוחים כי מדובר באיש מקצוע מקצועי ואמין. מנעולנים, יוצאים להשתלמויות בכל פעם, כשאר ישנם מוצרים חדשים בתחום הבטיחות של הבית, העסק או הרכב והם צריכים להכיר את כל סוגי המנעולים הקיימים בשוק.