מנעולן בבת ים

עם השנים, אנו רואים כי מנגנוני ההגנה של בתים רבים השתכללו. גם הפורצים והגנבים השתכללו ולכן בכל שנה, יוצאים שכלולים חדשים של מנעולים, כך שכל מנעולן בבת ים, עשוי למצוא פתרונות חדשים של מנעולים שעדיי לא משווקים בכל העולם, אך הם יעילים. הגנבים הפורצים, השתכללו עד כדי כך, שהם יכולים לשכפל מפתחות של רב בריח, ע"י צילום של קוד המפתח עצמו. ישנן בעיות שכיחות של מנעולים ופריצת מנעולנים כמו גלת שנטרקת והידית שבחוץ אינה יכולה לפתו אתה, כי אם הדלת נסגרת בטריקה.

אם אתם מאזור בת ים ונתקלתם בבעיה של מנעול שנשבר או ניסיון פריצה שקלקל את מנעול הבית, זה הזמן להזמין מנעולן בבת ים, אשר יודע היטב את עבודתו. לכל מנעולן יש עסק, בו הוא מוכר מנעולים מכל סוגים, אם בית, לעסק ולרכב. גם כספות משוכללות, תוכלו למצוא אצל מנעולן העובד באזור בת ים והפריפריה.

פריצה קלה שלא תתארך יתר על המידה

אם קרה לכם שחזרתם מבילוי באמצע הלילה ואתם כל כך עייפים שמה שתרצו לראות זה את המיטה החמה, אתם מנסים לפתוח את הדלת אך לשווא, יש להזמין מנעולן בחולון, אשר יוכל לספק לכם מענה מהיר, מקצועי ויעיל. כל מנעולן, חייב להחזיק בתעודת משטרה, אשר מקנה לו להיות מנעולן. תעודה זו מראה כי, המנעולן הוא ישר ואמין. . יש לוודא, כי מנעולן מקצוען, לא בלבד שיבצע במהירות את פריצת הדלת והתקנת המנעול החדש, כי אם לא יגרום נזק לדלת עצמה ויתקין נכון את המנעול החדש.

מומלץ להתייעץ תמיד, בדבר המנעולים והשיטות השונות למיגון הבית. אף אחד, אינו מעוניין כי ביתו יהיה נחלת הכלל.. הרכוש והביטחון שלנו הם חלק מהדברים החשובים לנו ולכן, יש להתייעץ היטב, לפני שאנו נתחיל למגן את הבית.

מנעולים ושיטות מיגון חדישות

פתרונות יש, לגבי מיגון הבית. מנעולים ביומטריים למשל, המופעלים באמצעות טביעת אצבע, או קוד של שלט חכם, או אפליקציה מהנייד, עשויים להיות פתרונות מעולים.  גם מיגון החלונות מפנים הבית, עשוי לסייע לנו, כי כל פרצה קוראת לגנב ועלינו תמיד לזכור זאת. גם לבתי עסק, יש את המיגון הדרוש, הכספות וכל מה שקשור למיגון מתוחכם. גם רכבים, יש לפרוץ במקרים מסוימים ולכן, אם קראתם למנעולן, כשאר נתקעתם מחוץ לרכב, לעסק או לבית, המנעולן יבקש מכם תעודות זהות, בכדי לוודא, כי הרכוש אם הבית או הרכב שייך לכם.